نکات مهم و حرفه ای برای آرایش عروس

آرایش عروس

آرایش عروس

آرایش عروس در روز عروسی ملزماتی دارد که گاها رعایت نمی شود . در واقع این همان باید ها و نباید هاست که در اینجا اشاره ای مختصر به آن خواهیم داشت .

شاید این نکات بنظر شما کاملا ساده باشند ، اما رعایت نکردن آنها زیبایی شما را برهم می زند .

در واقع هر عروسی در روز عروسی خود بیش از هر زمان دیگری در زندگی خود در برابر لنز های دوربین قرار می گیرد ، از این رو به این نکات توجه داشبه باشید که هرچه بهتر و زیباتر در برابر دوربین ها ظاهر شوید .

ما در اینجا به اشتباهات رایج و پر تکرار اشاره می کنیم

 

سبک ها و آریش های جدید را امتحان نکنید 

این روز زمان مناسبی برای تست و سبک جدید آرایش بر روی صورتتان نیست ! برای مثال اگر رژ قرمز استفاده نکرده اید و یا اطمینان دارید که این سبک رنگ یرای صورت شما مناسب نیست و یا تا به حال از سایه سبز استفاده نکرده اید ، خب هرگز آن را برای روز جشن عروسیتان هم استفاده نکنید . در واقع این یک ریسک است و این روز زمان مناسب ریسک نیست .

آرایش عروس

 

تغییر جدی ایجاد نکنید 

تغییرات گسترده و جدی ایجاد نکنید مثل برنزه کردن ، بلند کردن و یا کوتاه کردن مو بیش از اندازه ، به این دلیل که مطمئن نیستید که این تغییرات مناسب شما خواهد بود یا خیر

 

از رژلب یا برق لب به تنهایی استفاده نکنید 

رژلب و برق لب به تنهایی گزینه هایی مناسبی نیستند ، حتما در کنار استفاده از رژلب یا برق لب از مداد لب و تثبیت کننده رژ استفاده کنید . به این دلیل که استفاده از رژها (به تنهایی) سبب پاک شدن سریعتر رژلب یا برق لب شما می شود .

 

در انتخاب پودر ها دقت کنید 

پنکیک ها و پودر های آرایشی باید به خوبی روی صورت شما بنشینند . از این رو از پودرهایی استفاده کنید که در گذشته برای پوست شما مناسب بوده است . برای جلوه دادن و برجسته کردن استخوان گونه از رژگونه با رنگی مناسب استفاده کنید ، توجه کنید که رنگ رژگونه نباید تفاوت فاحشی با رنگ پایه پوست شما داشته باشد .

 

آرایش عروس

 

ابروهایتان !

یکی از اشتباهات رایج در آرایش عروس غفلت از ابروهاست . بهتر است رنگ ابروهایتان همرنگ و یا نزدیک به رنگ موهایتان باشد ، پر کردن مناطق خالی ابروهایتان از نکات ضروری است

 

گروه آموزشی آرت دکو ایران

دیدگاه‌ها 0

*
*

در صورت ثبت سفارش از طریق ربات تلگرام 5% تخفیف بگیرید . artdeco_iran_bot@ عضویت در خبرنامه و دریافت کد تخفیف
+