معرفی محصولات SPA

الهام گرفته شده از فلسفه زندگی مشرق زمین برای متعادل و هماهنگ سازی بدن، ذهن و روح، اسپای آسیایی حمام شما را به یک واسط واقعی برای تندرستی تبدیل می کند و زمانی را برای رضایت عمیق و درونی خلق می کند.

هر گروه توسط ماندالای متفاوتی ارائه می شود. ماندالا سمبل عرفانی و روحانی نمایش جهان است. ماندالا گاهی طرح هندسی دایره ای است که سفر روح را نمایش می دهد. ماندالا ابزاری برای روشنگری است و به طور وسیعی در مراقبه ذهن از آن استفاده می شود.

چهار گروه محصولات بر مبنای احساس با عناصر معطر متفاوت و مواد تشکیل دهنده بسیار فعال، به شما کمک می کند تا به مراقبت های روحانی قدیمی و سنتی اسپای آسیایی پناه برید.

یک جشن واقعی از احساسات را با محصولات سلامت محور اسپای آسیایی تجربه کنید

 

گروه انرژی نو

قدرت درونیتان را با رایحه ی عناصر فعال زنجبیل و توت گجایی، بیدار کنید. بهترین روش افزایش انرژی برای شروع روزتان

زنجبیل: گرم، تند و پر انرژی، روغن زنجیبل از ریشه ی زنجیبل حاصل می شود. یک ریزوم بسیار عجیب!

زنجیبل طی هزاران سال خصوصاٌ در تمدن چین و هند و یونان باستان، به واسطه ی خواص دارویی و آشپزی، دارای ارزش بالایی است. در زمره دارو های آیورودیک، زنجیبل یک گیاه کلیدی به شمار می رود.

در حال حاضر زنجبیل یکی از منعطف ترین عناصر غذایی است. میتوان آن را به صورت خشک یا خام مصرف کرد، آن را دم کرد و مانند چای میل کرد و یا داخل آبمیوه خرد کرد و نوشید. ریشه ی خشک آن، منشاء طعم و تغذیه است و قابلیت تبدیل به روغن زنجبیل را دارد. این روغن بسیار انرژی بخش و متعالی ساز بدن است و مصارف گوناگونی دارد.

 

گروه آرامش عمیق

 

 

اجازه دهید تا بدنتان با تاثیرات آرامبخش شکوفه نارنج آسیایی و چوب صندل در لحظات سکوت وتسلای خاطر، به آرامش دست پیدا کند.

شکوفه نارنج:

عصاره ای که از گل های سفید کوچک بسیار خوشبو استخراج شده اند. رایحه ی روغن شکوفه نارنج تأثیر شگفت آوری روی آرامش ذهن دارد. این روغن در هنگام استرس، افسردگی و نا آرامی روحی به عنوان درمانگری موثر استفاده می شود. این عصاره همچنین احساس شدید اضطراب را کاهش می دهد.

پریشانی های بسیار شدید می توانند توسط روغن نرولی شفا یابند چرا که این عصاره تپش قلب را کنترل می کند و سبب حرکت ریتمیک آن می شود. حمله های عصبی و ترس نیز طی این فرایند کاهش می یابند. روحیه فردی نیز توسط عصاره این شکوفه بالا می رود.

 

گروه تعادل روح و جسم

 

 

خودتان را در دنیایی از احساسات خالص با عطر آیلانگ آیلانگ و نعناع هندی غرق کنید- این عطر فریبنده احساستی فریبنده ، اثر آرامبخش ، متعادل کننده و تسکین دهنده ایجاد می کند.

شکوفه گیلاس اضطراب و استرس را از بین می برد و موجب اثرگذاری شادی بخش بر خلق و خو و احساسات شادی و امید می شود. غنی شده از اسیدهای چرب ضروری، حاوی مواد طبیعی آنتی اکسیدان که پوست را ترمیم و بازسازی می کند تا لطیف و تقویت شود.

از نظر درمانی کاملا ترمیم کننده، ضدپیری، روشن کننده و عامل ضد گلیکاسیون است که سبب تولید کلاژن در فیبروپلاست ها می شود. دارای خواص ضدالتهابی است و همچنین می تواند با مهار تولید ملانین باعث کاهش رنگدانه شود. پوست را پاک می کند تا کاملا روشن و سالم شود.

 

گروه خلوص پوست

 

 

با الهام از گل لوتوس سفید و عصاره شیر برنج طراوت و شادابی را به پوست خود هدیه دهید

گل لوتوس سفید WHITE LOTUS در آسیا به عنوان یک گل مقدس و بی نظیر اشاره شده است. عصاره لوتوس سفید مرطوب کننده، طراوت و تسکین دهنده  پوست است. همچنین از پوست در برابر پیری زودرس محافظت می کند و عطر دلپذیری به آن هدیه می دهد.

شیر برنج در آسیا نماد ثروت و خوشبختی است. عصاره شیر برنج حاوی خواص تغذیه کننده، آرامبخش و آبرسان است که به پوست کمک می کند تا رطوبت خود را حفظ کند.

دیدگاه‌ها 0

*
*

در صورت ثبت سفارش از طریق ربات تلگرام 5% تخفیف بگیرید . artdeco_iran_bot@ عضویت در خبرنامه و دریافت کد تخفیف
+