شرایط و ضوابط
قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد .

توجه داشته باشید که در حال حاضر تسویه درب منزل برای خریداران عزیز شهرستانی فعلا مقدور نمی باشد .

شهرستانی های عزیز ، درصورت ثبت سفارش از سوی شما جهت هماهنگی ارسال و تسویه حساب با شما تماس گرفته می شود .

به زودی امکان پرداخت درب منزل برای شهرستانی های عزیز فراهم می شود ….

  1. استفاده از سایت “آرت دکو ایران” به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط فروشگاه می باشد. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آرت دکو ایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آرت دکو ایران تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
  2. به منظور امکان خرید آسان و سریع ، قیمتهای درج شده در سایت بروز می باشد اما ممکن است کالایی موجود نباشد لذا جهت اطمینان از موجودی کالا می توانید با فروشگاه تماس بگیرید. در صورتی که در بخش قیمت کالا نوشته شده باشد ( موجود نیست ) این بدان معناست که این کالا به احتمال زیاد از تولید خارج شده و دیگر موجود نخواهد بود.
  3. با توجه به اینکه در هنگام خرید نیاز به پر کردن فرم ثبت نام الزامی می باشد لذا حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط “آرت دکو ایران” تضمین می گردد .
  4. تمام کالاهای فروشگاه دارای مجوزهای قانونی می باشد .
  5. پرداخت مبلغ سفارش در محل فقط بصورت وجه نقد ( پول و یا چک پول ) قابل قبول است و از دریافت هرگونه وجه ضمانت (چک) معذوریم .
  6. دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل نوع ، جنس ، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با تلفن 09355905148 تماس حاصل نمایید.
  7. قبل از ارسال کالا : در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب  (قبل از ارسال کالا) ، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
  8. بعد از ارسال کالا : کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی آرت دکو ایران بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک).

امیدواریم تلاش ما در جهت آسایش ، اطمینان و رضایت شما موفق بوده باشد
با تشکر