درباره آرت دکو

آرت دکو برند منحصر به فرد آلمان که از 30 سال پیش فعالیت خود را به طور حرفه ای در زمینه آرایشی آغاز کرده است، طی سالیان اخیر طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده و در بیش از هشتاد کشور جهان، سهم ویژه ای را از فروش محصول آرایشی از آن خود کرده است. طی سال های فعالیت آرت دکو، هر ساله جوایز ویژه ای از جمله جوی، کزموپولیتیک، پریکس دی بیوتی به  محصولات بی نظیر این برند تعلق یافته اند.

کیفیت بی نظیر محصولات، تنوع رنگ فوق العاده، محصولات ویژه و سیستم یدک دار برای محصولاتی از جمله پن کیک، سایه، رژگونه و کاموفلاژ، سبب تمایز بیشتر این برند نیز شده است.

ترکیبات مواد اولیه مناسب و غنی از عصاره ی گیاهان و مواد معدنی، نه تنها مصرف کننده را از آرایشی که روی صورت دارد خسته نمی کند، بلکه مواد موثر موجود در محصولات آن حس بسیار خوبی را روی پوست ایجاد کرده و پوست صورت را تغذیه می کند.

طیف محصولات آرت دکو بسیار وسیع بوده و علاوه بر محصولات آرایشی، محصولات پوستی و درمانی پوست و ناخن، برس های آرایشی و پاک کننده ها را نیز ارائه می دهد.

محصولات پوستی  و درمانی خاویار با قدرت شگفت انگیز در جلوگیری و درمان چروک های پوست، تغذیه موثر پوست و تنظیم رنگ طبیعی آن، در بین کشور های مختلف جهان جای خود را باز کرده است.

محصولات حرفه ای مراقبت از ناخن، برای هر نیازی، محصولی طراحی و در بالاترین کیفیت تولید شده و با قیمتی مناسب به فروش می رسد.

سایه های آرت دکو با تنوع رنگی بسیار بالا و قابلیت تعویض یدک، مزیت بسیار ویژه ای برای مصرف کنندگان ایجاد کرده اند. پشت سایه ها و رژگونه ها و کاموفلاژ های آرت دکو، آهنربایی تعبیه شده تا امکان قرار گرفتن در داخل بیوتی باکس های مغناطیسی را که در سایز های مختلف ارائه می شوند، فراهم آورد با وجود این سیستم، خانم ها این امکان را خواهند داشت که پالت خود را طبق رنگ مورد دلخواه خود بچینند و با اتمام هر رنگ، تنها همان رنگ را خریداری نمایند. این سیستم تعویض یدک برای رژگونه ها و کرم های کاموفلاژ نیز قابل استفاده خواهد بود.

پن کیک های آرت دکو نیز دارای یدک بوده و با اتمام محصول، تنها کافی است که یدک محصول را با قیمتی پایین تر تهیه فرمایید.

فعالیت آرتدکو ایران جهت تسهیل در دسترسی سراسری و با قیمت مناسب برای هموطنان عزیز می باشد